فروشگاه اینترنتی مجنتو (۷ نکته برای استخدام یک شرکت ساخت و توسعه‌)

دسته‌بندی:

ساختن یک وب‌سایت تجارت الکترونیک، تلاش و زمان و هزینه‌ی زیادی می‌طلبد. اگر برنامه‌تان این است که فروشگاه اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید، باید بهترین شرکت توسعه‌ی مجنتو را انتخاب کنید تا در نهایت وب‌سایتی نیرومند با امکانات مناسب داشته باشید. این شرکت‌ها متخصصانی در زمینه‌ی سئو و طراحی دارند و همچنین می‌توانند در زمینه‌ی کسب‌وکار و پشتیبانی فنی به شما کمک کنند.
راهکارهایی که در این مطلب آماده کرده‌ایم به شما کمک می‌کنند بهترین شرکت توسعه‌دهنده‌ی مجنتو را پیدا کنید و وب‌سایتی بسازید که کسب‌وکار شما را موفق‌تر می‌کند.

بیشتر بخوانید: چرا مجنتو بهترین راه‌حل برای فروشگاه اینترنتی شماست؟

۱. شرکت‌ها چه خدماتی ارائه می‌کنند؟

اولین کار این است که بفهمید شرکتی که قرار است با او کار کنید چه خدماتی به شما ارائه می‌کند. باید چندین شرکت توسعه‌دهنده‌ی مجنتو را بررسی کنید و خدمات هر کدام را ارزیابی کنید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید. به طور کلی شما به سه نوع خدمات نیاز دارید: خدمات توسعه‌ی مجنتو، خدمات کسب‌وکار، خدمات میزبانی.
توسعه‌ی مجنتو شامل برنامه‌نویسی و طراحی فروشگاه شما می‌شود. در خدمات کسب‌وکار ابزارها و برنامه‌هایی در اختیارتان می‌گذارند تا در کنار فروشگاه کسب‌وکار خود را توسعه دهید و خدمات میزبانی هم همانطور که از اسمش پیداست وب‌سایت شما را در اینترنت میزبانی می‌کند.
می‌توانید هر کدام از این خدمات را از شرکتی جداگانه دریافت کنید یا می‌توانید از شرکتی کمک بگیرید که هر سه‌ی این کارها را برایتان انجام می‌دهد.

۲. سطح اطمینان

حالا که خدمات هر شرکت را می‌دانید باید یکی را انتخاب کنید. تا وقتی صد در صد از کیفیت و تعهد به انجام کار شرکت مطمئن نشده‌اید با آنها قرارداد نبندید. کیفیت کار و زمان‌بندی تحویل چیزهایی نیستند که بخواهید نادیده بگیرید. اگر می‌توانید مشتریان دیگر شرکت را پیدا کنید و میزان رضایت آنها را ارزیابی کنید.

۳. قیمت

وقتی می‌خواهید فروشگاه اینترنتی بر پایه‌ی مجنتو راه‌اندازی کنید باید این را بدانید که قرار است هزینه‌ی به نسبت زیادی بپردازید. اگر شرکتی نامعتبر را انتخاب کنید این خطر هست که پروژه شکست بخورد و مجبور شوید پول بیشتری خرج کنید. پس همیشه شرکتی را انتخاب کنید که با قیمتی معقول بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید: کدام نسخه‌ی مجنتو برای شما مناسب‌تر است؟

۴. بازگشت سرمایه

بازگشت سرمایه (ROI) برای هر وب‌سایتی مهم است. از شرکتی کمک بگیرید که تخصص و تجربه‌ی کافی در افزایش نرخ تبدیل و درآمد داشته باشد.

۵. کیفیت

کسی نیست که کیفیت برایش مطرح نباشد. وقتی در حال پیدا کردن شرکتی برای توسعه‌ی فروشگاه اینترنتی مجنتوی خود هستید کیفیت را در اولویت قرار دهید. کارهای قبلی شرکت را بررسی کنید و همانطور که گفتیم از مشتریان دیگر شرکت پرس‌وجو کنید.

بیشتر بخوانید: ۴ استراتژی کلیدی برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی

۶. ارتباط مهم است

هر کس که فکر می‌کند یک کار، بدون داشتن ارتباط به سرانجام می‌رسد، هرگز نتوانسته کاری را به اتمام برساند. باید با شرکتی که استخدام می‌کنید به طور مرتب در ارتباط باشید و چیزهایی را که می‌خواهید با شفافیت هرچه تمام‌تر برایشان توضیح دهید. فقط در این صورت است که شرکت‌ها می‌توانند چیزی را که در سر دارید پیاده‌سازی کنند. ارتباط نقش مهمی در تعیین هدف، زمان‌بندی، بودجه‌بندی و چیزهای دیگر دارد.

۷. فرایند گیرا

جلسه‌های شما با شرکت توسعه‌دهنده‌ی مجنتو نباید خسته‌کننده باشد. جلسه‌ها باید بیش از آن باشد که شما نیازهایتان را بگویید و طرف مقابل آنها را یادداشت و بعد پیاده‌سازی کند. باید جلساتی مفرح، گیرا و بر اساس مکالمه‌ی دو طرفه برگزار کنید. راهکارهای پیاده‌سازی و نیازهای پیش‌بینی نشده از همین مکالمه‌های کوچک مشخص می‌شوند.

به یاد داشته باشید که کار کردن با یک شرکت خوب بدون داشتن اعتماد به آنها امکان‌پذیر نیست. فراموش نکنید که پیش از شروع همکاری تمام سوال‌های لازم را بپرسید تا مطمئن شوید آنها همان‌هایی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند.

 

کتاب رایگان

«راهنمای تمام و کمال راه‌اندازی کسب و کارهای اینترنتی»

پیام و یا پرسش‌تان را بنویسید.